Wednesday, February 22, 2012

Rewelacyjny system Android

Szukając odpowiedniego telefonu komórkowego, kierujemy się wieloma aspektami. Parametry tego gadżetu, który dla wielu jest tak ważny, są bardzo zróżnicowane. W nowszych telefonach bardzo ważne jest oprogramowanie.


To właśnie dzięki niemu telefony pracują w taki, a nie inny sposób. W wielu telefonach instalowany jest zatem android. Jest to system operacyjny, który stosowany jest w urządzeniach przenośnych, a więc nie tylko telefonach komórkowych. Można znaleźć go również w tabletach, a nawet niektórych notebookach. System ten rozwijany jest przez znaną firmę Google, która oparła go na jądrze Linux. 

Dla wielu jest on zatem nieznany, ponieważ większość ludzi z Linuxem nie ma żadnego kontaktu. Aby jednak umożliwić poznawanie systemu telefonów, każdemu, w odpowiedni sposób, zostało stworzone android forum, gdzie ludzie chętnie wypowiadają się na temat nowinek oraz problemów związanych z systemem.

Jeśli zatem posiadasz jakieś pytanie lub chcesz się czymś podzielić z innymi, wejdź na android forum, tam dowiesz się wszystkiego, co cię interesuje. 

No comments:

Post a Comment