Friday, February 17, 2012

Fajne gry wyścigowe

Wirtualne wyścigi samochodowe to zabawa dla większości chłopaków, a wiele dziewczyn również emocjonuje się tego typu rozrywką. Po gry samochodówki sięgają zresztą nie tylko mali chłopcy, bo i starsi panowie od czasu do czasu lubią sobie pojeździć na ekranie.


Niektóre gry wyścigowe to naprawdę trudne wyzwanie dla gracza i jeśli się komuś wydaje, ze jazda wirtualnym pojazdem po mieście to lekka i przyjemna zabawa, powinien spróbować wyrafinowanych gier, z którymi od lat zmagają się prawdziwi gracze. Sterowanie takim samochodem wcale nie jest proste. Wielu kierowców twierdzi, ze jazda realna sprawia mniej problemów niż takie kierowanie pojazdem w komputerze.

Gry wyścigowe wymagają doskonałego wyczucia i zrozumienia samochodu stworzonego przez programistę. Często lekkie naciśnięcie klawisza wystarczy, aby pojazd zjeżdżał z trasy i sterujący tracił nad nim kontrolę. Potrzeba niekiedy wielu prób, aby się „nauczyć” prowadzenia pojazdu w takiej grze. Nieco łatwiejsze są darmowe gry online tworzone we Flashu, chociaż i z nimi nie raz trzeba się pomęczyć, zanim przyjdzie oczekiwany sukces. Niektóre maja wysoko ustawiona poprzeczkę a wygrana wcale nie jest banalnie prosta.

No comments:

Post a Comment